RSS

Στο Μαρουσι ο Ε.Σ Καδμος Θηβας την Κυριακη 11 Δεκεμβριου 17.00 μ.μ για τον Αγωνα με την Νικη Αμαρουσιου

Γ' Εθνικη Μπασκετ Ανδρων 2ος Ομιλος
Στο Κλειστο του 2ου Λυκειου Αμαρουσιου θα αγωνιστει ο Ε.Σ Καδμος Θηβας 
την Κυριακη 11 Δεκεμβριου για το Πρωταθλημα Μπασκετ Γ' Εθνικης 2ος Ομιλος 
με την Νικη Αμαρουσιου ο Αγωνας θα ξεκινησει στις 5.00 μ.μ 

το Προγραμμα  της 9ης Αγωνιστικης

Γ' Εθνικη Μπασκετ Ανδρων 2ος Ομιλος
9η Αγωνιστικη 
Νικη Αμαρουσιου - Ε.Σ Καδμος Θηβας
Λοκρος Αταλαντης - Πολις Καλλιθεας
ΑΕ Σαντορινης - Αρης Νικαιας
Πανναξιακος - ΟΦΗ
Ιπποκρατης Κω - Προμηθεας Χαλανδριου 
Διαγορας Δρυοπιδεων - Εσπερος Λαμιας
Ρεπο ...ΑΕ Πεντελης 

Γ' Εθνικη Μπασκετ Ανδρων 2ος Ομιλος
η Βαθμολογια σε 8 Αγωνες  
1. Ε.Σ Καδμος Θηβας                14
2. Διαγορας Δρυοπιδεων         13
3. Εσπερος Λαμιας                    12
4. ΑΕ Πεντελης                          12*
5. Λοκρος Αταλαντης               12
6. Ιπποκρατης Κω                     11*
7. ΟΦΗ                                        10
8.ΑΕ Σαντορινης                       10
9. Αρης Νικαιας                          9*
10. Νικη Αμαρουσιου                 9
11.Προμηθεας Χαλανδριου       9
12. Πανναξιακος                         8*
13. Πολις Καλλιθεας                   6

*** Ιπποκρατης Κω , ΑΕ Πεντελης  Αρης Νικαιας και Πανναξιακος 
εχουν ενα παιχνιδι λιγοτερο

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS
0Comments

οι Φιλοι του ΑΟ Θηβα Διοργανωνουν Εκδρομη στην Πατρα την Κυριακη 11 Δεκεμβριου

%ce%b5%ce%ba%ce%b4%cf%81%ce%bf%ce%bc%ce%b7-%cf%83%cf%84%ce%b7%ce%bd-%cf%80%ce%b1%cf%84%cf%81%ce%b1

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS
0Comments

Παιχνιδι για Πολλα Οσκαρ στη Θηβα ΑΟ Θηβα - ΠΑΟ Βαρδας 0-0 για το Πρωταθλημα Ποδοσφαιρου Γ' Εθνικης

Πολυ Μεγαλο παιχνιδι στο Δημοτικο Σταδιο Θηβας
απο δυο μαχητικες και Ποιοτικες ομαδες του Πρωταθληματος Ποδοσφαιρου Γ' Εθνικης 
Στο πρωτο ημιχρονο ο ΠΑΟ Βαρδας ειχε πιο ουσιαστικες ευκαριες να ανοιξει το Σκορ
το Δευτερο ομως ημιχρονο ηταν για πολλα βραβεια Οσκαρ 
Ανοιχτο παιχνιδι πολυ τρεξιμο και απολαυση παιχνιδιου απο τους θεατες 
που αψηφισαν το κρυο βρεθηκαν στο Δημοτικο Σταδιο Θηβας 
Τελικο Αποτελεσμα ΑΟ Θηβα - ΠΑΟ Βαρδας 0-0

AO Θηβα [ Λαμπρου Γιωργος ]
Μονος , Κουτσουμπας , Τσατσαρωνης , Ευθυμιου [ 9' λ.τ Κοτωρος] Ευσταθιου 
Δεδες , Αργυριου , Γεωργιου Π. , Σπανος , Κατσογιαννης [ 70' Μαυροπουλος ]
 Μεταξουλης [ 87' Μαλισοβας

ΠΑΟ Βαρδας [ Φωτοπουλος Ηλιας ] 
Κωνσταντινοπουλος , Πολιτης Π., Αγουριδης , Νικολοπουλος , Σιδερης , Παταπης 
Καρουτης [ 85'  Πολιτης Γ. ] Βατσης [ 56' Κοτοπουλος ] Σαμπανει [87' Λουμπρας ]
Ντομας , Γουρμας 

Διαιτητης Παπαδοπουλος Χρηστος [ Ευβοιας ]
Βοηθοι  Δελχας Περικλης [ Ευβοιας ] , Χατζηκαμαγιαννης Νικολαος [ Ευβοιας ]

οι Εκπληκτικες Αποκρουσεις του Τερματοφυλακα του ΑΟ Θηβα Μονου 
ηταν σε μεγαλο βαθμο η αιτια που κρατησε τον ΠΑΟ Βαρδας 
μακρια απο το ανοιξει το σκορ στο πρωτο ημιχρονο 
τα σουτ του Ντομα στο 20' του Νικολοπουλου στο 24'  και τα ανεπαλληλα σουτ του Σαμπανει στο 41' και 43' βρηκαν τον εμπειρο τερματοφυλακα του ΑΟ Θηβα σε σωστη θεση
η Μεγαλη ευκαιρια για την ομαδα της Θηβας εγινε στο 31' οταν το δυνατο σουτ του Κοτωρου εφυγε ελαχιστα αουτ απο την εστια του Κωνσταντινοπουλου
Στο Δευτερο ημιχρονο το θεαμα ηταν μοναδικο με τις δυο ομαδες να επιδιδονται 
σε πολυ ωραιες ενεργειες την Μεγαλη ευκαιρια να ανοιξει το σκορ εχασε η ομαδα 
της Θηβας στο 47' οταν ο Μεταξουλης απο πλεονεκτικη θεση εχασε την ευκαιρια του Αγωνα  Στο 78' ο ΠΑΟ Βαρδας ζητησε πεναλντυ σε ανατροπη του Γουρμα 
ο Διαιτητης Παπαδοπουλος του Συνδεσμου Ευβοιας εδειξε να συνεχιστει το παιχνιδι

Γ' Εθνικη 3ος Ομιλος
Αποτελεσματα  11ης  Αγωνιστικης
ΑΟ Θηβα - ΠΑΟ Βαρδας                                     0-0  
ΑΟ Ζευγολατιου - ΑΟ Χαλκις                             0-1  
Τσικλητηρας Πυλου - Παναρκαδικος               0-0 
Αστερας Αμαλιαδας - ΑΟ Λουτρακιου              2-1  
Δοξα Μεγαλοπολης - Φωστηρας                        0-0  
Αιολικος - Παναργειακος                                     1-0  
Αχαικη - ΑΕ Ερμιονιδας                                       0-0 
Ρεπο ... Παναχαικη

Γ' Εθνικη 3ος Ομιλος
η Βαθμολογια σε 11 Αγωνες

1. Παναχαικη                     25
2. Παναρκαδικος               22
3. ΑΕ Ερμιονιδας               18
4. ΠΑΟ Βαρδας                  17
5. Φωστηρας                       16
6. Αιολικος                          15
7. ΑΟ Χαλκις                       14
8. Τσικλητηρας Πυλου      14
9. Δοξα Μεγαλοπολης       13
10. Αστερας Αμαλιαδας    13
11. ΑΟ Θηβα                        12
12. ΑΟ Ζευγολατιο              8
13. Παναργειακος               7
14. ΑΟ Λουτρακιου             7
15. Αχαικη                            3*

*** η Αχαικη εχει ενα μηδενισμο και αφαιρεση 3 βαθμων




  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS
0Comments

Βασιληας ο Καδμος Θηβας 81-76 τον Ιπποκρατη Κω στο Μεγαλο Ντερμπι της Γ' Εθνικης Μπασκετ Ανδρων


Γ' Εθνικη Μπασκετ Ανδρων 2ος Ομιλος
Μετα απο συγκλονιστικο παιχνιδι στο Κλειστο της Θηβας 
'' Ανδρεας Ερρικος  Χατζοπουλος '' 
ο Ε.Σ Καδμος Θηβας εκανε την Μεγαλη Ανατροπη Νικησε 81-76 
τον Ιπποκρατη Κω και παρεμεινε στην κορυφη του Βαθμολογικου Πινακα 
με 14 βαθμους μετα απο 8 Αγωνες στο Πρωταθλημα Μπασκετ Α' Εθνικης Ανδρων

Γ' Εθνικη Μπασκετ Ανδρων 2ος Ομιλος
Αποτελεσματα  8ης Αγωνιστικης 
Ε.Σ Καδμος Θηβας - Ιπποκρατης Κω                             81-76 
Πολις Καλλιθεας - ΑΕ Σαντορινης                                 91-94
ΑΕ Πεντελης - Νικη Αμαρουσιου                                   83-76
Αρης Νικαιας - Πανναξιακος                                           7/12
Εσπερος Λαμιας - Λοκρος Αταλαντης                          78-90
Προμηθεας Χαλανδριου - Διαγορας Δρυοπιδεων     52-73
Ρεπο ... ΟΦΗ

Γ' Εθνικη Μπασκετ Ανδρων 2ος Ομιλος
η Βαθμολογια σε 8 Αγωνες  
1. Ε.Σ Καδμος Θηβας                 14
4. Εσπερος Λαμιας                    12
6. Διαγορας Δρυοπιδεων         13
2. ΑΕ Πεντελης                         12
8. Λοκρος Αταλαντης               12
3. Ιπποκρατης Κω                     11
5. ΟΦΗ                                        10
11.ΑΕ Σαντορινης                      10
9. Αρης Νικαιας                         9*
7. Νικη Αμαρουσιου                  9
10.Προμηθεας Χαλανδριου     9
12. Πανναξιακος                         8*
13. Πολις Καλλιθεας                  6

*** Ιπποκρατης Κω και ΑΕ Πεντελης εχουν ενα παιχνιδι λιγοτερο

Γ' Εθνικη Μπασκετ Ανδρων 2ος Ομιλος
9η Αγωνιστικη 
Νικη Αμαρουσιου - Ε.Σ Καδμος Θηβας
Λοκρος Αταλαντης - Πολις Καλλιθεας
ΑΕ Σαντορινης - Αρης Νικαιας
Πανναξιακος - ΟΦΗ
Ιπποκρατης Κω - Προμηθεας Χαλανδριου 
Διαγορας Δρυοπιδεων - Εσπερος Λαμιας
Ρεπο ...ΑΕ Πεντελης 

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS
0Comments

οι Ομαδες της Βοιωτιας Παιζουν Ποδοσφαιρο και την Κυριακη 4 Δεκεμβριου

Super League
13η Αγωνιστικη Κυριακη 4 Δεκεμβριου 
 Ολυμπιακος Πειραιως - Λεβαδειακος      4-0  Τελικο

Γ' Εθνικη Μπασκετ Ανδρων 2ος Ομιλος Νοτου
Κυριακη 4 Δεκεμβριου 
Κλειστο Θηβας  13.00 μ.μ Ε.Σ Καδμος Θηβας - Ιπποκρατης Κω   81-76 Τελικο
Αποτέλεσμα εικόνας για ραδιο ευβοια 104 1
Zωντανες συνδεσεις και Ενημερωση απο το Ραδιο Ευβοια 104,1 f.m και στο Internet
για τα Παιχνιδια Γ' Εθνικης και τα Πρωταθληματα Ευβοιας κ Βοιωτιας
Γ' Εθνικη 3ος Ομιλος 11η Αγωνιστικη 
Κυριακη 4 Δεκεμβριου  15.00 μ.μ 
ΑΟ Θηβα - ΠΑΟ Βαρδας                                     0-0  Τελικο
ΑΟ Ζευγολατιου - ΑΟ Χαλκις                             0-1  Τελικο
Τσικλητηρας Πυλου - Παναρκαδικος               0-0  Τελικο
Αστερας Αμαλιαδας - ΑΟ Λουτρακιου              2-1  Τελικο
Δοξα Μεγαλοπολης - Φωστηρας                        0-0  Τελικο
Αιολικος - Παναργειακος                                     1-0  Τελικο
Αχαικη - ΑΕ Ερμιονιδας                                       0-0 Τελικο
Ρεπο ... Παναχαικη

Γ' Εθνικη 3ος Ομιλος 
η Βαθμολογια σε 11 Αγωνες
1. Παναχαικη                     25
2. Παναρκαδικος               22
3. ΑΕ Ερμιονιδας               18
4. ΠΑΟ Βαρδας                  17
5. Φωστηρας                       16
6. Αιολικος                          15
7. ΑΟ Χαλκις                       14
8. Τσικλητηρας Πυλου      14
9. Δοξα Μεγαλοπολης       13
10. Αστερας Αμαλιαδας    13
11. ΑΟ Θηβα                        12
12. ΑΟ Ζευγολατιο              8
13. Παναργειακος               7
14. ΑΟ Λουτρακιου             7
15. Αχαικη                            3*

*** η Αχαικη εχει ενα μηδενισμο και αφαιρεση 3 βαθμων

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 1ος Ομιλος
 8η Αγωνιστικη Κυριακη 4 Δεκεμβριου 15.00 μ.μ 
Κυπαρισσος Αντικυρας - Παναλιαρτος           2-1
ΑΟ Ασκρης - ΑΟ Θεσπιακος                              3-5
Πανδαυλειακος - ΑΟ Παυλο                             3-0
ΑΟ Υψηλαντης - Πανγεωργικος                       1-0
Νικη Λαφυστιου - Πηγασος Αγιας Αννας       3-6
Ρεπο ... Ρηξη Λιβαδειας

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 1ος Ομιλος
η Βαθμολογια σε 8 Αγωνες 
1. Κυπαρισσος Αντικυρας    19*
2. ΑΟ Υψηλαντης                  16*
3. Πανδαυλειακος                  16*
4. Πηγασος Αγιας Αννας      15
5. ΑΟ Θεσπιακος                   14
6. Παναλιαρτος                      12*
7. Νικη Λαφυστιου                 7*
8. Πανγεωργικος                    7*
9. ΑΟ Παυλο                           6*
10. ΑΟ Ασκρης                        3
11. Ρηξη Λιβαδειας                 0

*** οι Ομαδες με Αστερακι εχουν κανει το Ρεπο τους 

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 1ος Ομιλος
9η Αγωνιστικη 
Πηγασος Αγιας Αννας - ΑΟ Θεσπιακος
ΑΟ Υψηλαντης - Πανδαυλειακος
Παναλιαρτος - Νικη Λαφυστιου 
ΑΟ Παυλο - Κυπαρισσος Αντικυρας
Πανγεωργικος - Ρηξη Λιβαδειας
Ρεπο ... ΑΟ Ασκρης

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 2ος Ομιλος
8η Αγωνιστικη  Κυριακη 4 Δεκεμβριου 15.00 μ.μ 
Δοξα Μουρικιου - ΠΑΟΚ Κοκκινου                       1-5
Ιωνικος Αστερας Θηβας - Ηρακλης Ασωπιας     1-0
Α.Σ Χωστιων - Κεραυνος Αγιου Θωμα                  1-3
Πελοπιδας Θηβας - Ελικωνας Δομβραινας         2-0
ΑΕΣ Ελεωνας - Ελλοπιακος                                     1-0
Ρεπο ... Α.Σ Λεονταριου

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 2ος Ομιλοςη Βαθμολογια σε 8 Αγωνες 
1. ΠΑΟΚ Κοκκινου                 24
2. Κεραυνος Αγιου Θωμα     21
3. Ελλοπιακος                         13*
4. Ηρακλης Ασωπιας            13*
5. ΑΕΣ Ελεωνας                      11*
6. Πελοπιδας Θηβας              10*
9. Ιωνικος Αστερας Θηβας    8*
7. Δοξα Μουρικιου                  5
8. Α.Σ Χωστιων                       5*
10. Α.Σ Λεονταριου                 2*
11. Ελικωνας Δομβραινας      1*



*** οι Ομαδες με Αστερακι εχουν κανει το Ρεπο τους 

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 2ος Ομιλος
9η Αγωνιστικη 
Κεραυνος Αγιου Θωμα - ΠΑΟΚ Κοκκινου 
Ελικωνας Δομβραινας- Α.Σ Λεονταριου
Ηρακλης Ασωπιας - ΑΕΣ Ελεωνας
Πελοπιδας Θηβας - Ιωνικος Αστερας Θηβας
Ελλοπιακος - Α.Σ Χωστιων
Ρεπο ... Δοξα Μουρικιου

Α' Κατηγορια Βοιωτιας 
11η Αγωνιστικη Σαββατο 3 Δεκεμβριου  15.00 μ.μ
                                                                           Τελικά Αποτελεσματα
ΑΟ Υπατο - Αναγεννηση Σχηματαριου.                      2-1
Παρνασσος Αραχωβας - Απολλων Ακραιφνιου.       2-0
Παμβαγιακος - ΑΕ Δηλεσιου.                                       1-0
Ολυμπιαδα Οινοφυτων - ΠΑΟΚ Κυριακιου.             1-0
Κιθαιρωνας Καπαρελλιου - ΑΟ Μαυρομματιου.     4-0. 
Αρματηλατης - Αμβρυσσεας Διστομου.                     0-3
Ενωση ΑΣΑ - Δαφνη Ερυθρων.                                   3-1

Α' Κατηγορια Βοιωτιας 
η Βαθμολογια σε 11 Αγωνες 
1. Αμβρυσσεας Διστομου          33
2. ΑΟ Υπατο                                30
3. Κιθαιρωνας Καπαρελλιου    28
4. Αναγεννηση Σχηματαριου   25
5. Παρνασσος Αραχωβας         21
6. Ενωση ΑΣΑ                             13
7. ΑΕ Δηλεσιου                           13
8. Αρματηλατης                          12
9. Ολυμπιαδα Οινοφυτων          9   
10. Απολλων Ακραιφνιου           8  
11. Δαφνη Ερυθρων                     8      
12. ΑΟ Μαυρομματιου                7  
13. ΠΑΟΚ Κυριακιου                   7                     
14. Παμβαγιακος                         4  

Α' Κατηγορια Βοιωτιας 
12η Αγωνιστικη Σαββατο 10 Δεκεμβριου 
ΑΟ Υπατο - Παμβαγιακος
Αμβρυσσεας Διστομου - Παρνασσος Αραχωβας
ΑΟ Μαυρομματιου - Ενωση ΑΣΑ 
ΑΕ Δηλεσιου - Αρματηλατης
Δαφνη Ερυθρων - Ολυμπιαδα Οινοφυτων
Απολλων Ακραιφνιου - ΠΑΟΚ Κυριακιου
Αναγεννηση Σχηματαριου - Κιθαιρωνας Καπαρελλιου 


  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS
0Comments

E.Σ Καδμος Θηβας - Ιπποκρατης Κω Κυριακη 4 Δεκεμβριου στο Ανδρεας Ερρικος Χατζοπουλος στις 13.00 μ.μ

Γ' Εθνικη Μπασκετ Ανδρων 2ος Ομιλος
8η Αγωνιστικη Κυριακη 4 Δεκεμβριου
το Μεγαλο Ντερμπι της 8ης Αγωνιστικης 
στο Πρωταθλημα Μπασκετ Γ' Εθνικης  2ος Ομιλος Νοτου 
αναμεσα στον Ε.Σ Καδμο Θηβας  και τον Ιπποκρατη Κω 
θα ξεκινησει στις 13.00 μ.μ στο Κλειστο Ανδρεας Ερρικος Χατζοπουλος 
για Συγκοινωνιακους Λογους 


Γ' Εθνικη Μπασκετ Ανδρων 2ος Ομιλος
το Προγραμμα της 8ης Αγωνιστικης 
Κλειστο Εθν. Αντιστασεως    12.00 μ.μ   Πολις Καλλιθεας - ΑΕ Σαντορινης
Κλειστο Ν. Πεντελης              13.00 μ.μ   ΑΕ Πεντελης - Νικη Αμαρουσιου 
Κλειστο Θηβας                         13.00 μ.μ   Ε.Σ Καδμος Θηβας - Ιπποκρατης Κω
ΔΑΚ Νικαιας                            14.30 μ.μ    Αρης Νικαιας - Πανναξιακος
Χαλκιοπουλειο                         17.00 μ.μ   Εσπερος Λαμιας - Λοκρος Αταλαντης
Ν. Περκιζας                              17.00 μ.μ   Προμηθεας Χαλανδριου - Διαγορας Δρυοπιδεων
Ρεπο ... ΟΦΗ

Γ' Εθνικη Μπασκετ Ανδρων 2ος Ομιλος
η Βαθμολογια σε 7 Αγωνες  
1. Ε.Σ Καδμος Θηβας                 12
4. Εσπερος Λαμιας                    11
6. Διαγορας Δρυοπιδεων         11
2. ΑΕ Πεντελης                         10
3. Ιπποκρατης Κω                     10
5. ΟΦΗ                                        10
8. Λοκρος Αταλαντης               10
9. Αρης Νικαιας                         9
7. Νικη Αμαρουσιου                  8
10.Προμηθεας Χαλανδριου     8
11.ΑΕ Σαντορινης                       8
12. Πανναξιακος                         8
13. Πολις Καλλιθεας                  6

*** Ιπποκρατης Κω και ΑΕ Πεντελης εχουν ενα παιχνιδι λιγοτερο

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS
0Comments

Eχασε στο Ντερμπι ο Αρης Θηβας 70-82 Ρολαρει για την Γ' Εθνικη ο Ερμης Σχηματαριου

Α' ΕΣΚΑΣΕ 
Μεγαλη Νικη για τον Ερμη Σχηματαριου στο Κλειστο  της Θηβας 
Νικησε τον Αρη Θηβας 80-72 και ανοιγει διαπλατα το δρομο για την Ανοδο στην Γ' Εθνικη 

Α' ΕΣΚΑΣΕ 
τα Αποτελεσματα της 9ης Αγωνιστικης 
Αρης Θηβας - Ερμης Σχηματαριου                           70-82
Γ.Σ Αυλιδας - ΑΕΕ Παναγιτσα Χαλκιδας                 55-69
Μακαρος Αμφισσας - Γ.Σ Ιτεας                                 55-47
Αναγεννηση Μαλεσινας - Απολλων Λιβαδειας       83-56
ΑΓΕ Χαλκιδας - ΑΟ Μωλος                                        80-32
Τελεθριακος Ιστιαιας - Προοδευτικη Λαρυμνας    αναβληθηκε 

Α' ΕΣΚΑΣΕ η Βαθμολογια σε 9  Αγωνες
1. Ερμης Σχηματαριου             18
2. Γ.Σ Ιτεας                                16
3. Παναγιτσα Χαλκιδας          16
4. Αναγεννηση Μαλεσινας     15
5. Αρης Θηβας                           14
6. ΑΓΕ Χαλκιδας                       14
7. Τελεθριακος Ιστιαιας          13*
8. Γ.Σ Αυλιδας                           13
9. Μακαρος Αμφισσας            12
10. Απολλων Λιβαδειας           10
11. Προοδευτικη Λαρυμνας      9*
12. ΑΟ Μωλος                             9

*** οι ομαδες με Αστερακι εχουν ενα παιχνιδι λιγοτερο

Α' ΕΣΚΑΣΕ 
10η Αγωνιστικη Σαββατο 10 Δεκεμβριου
Προοδευτικη Λαρυμνας - Αρης Θηβας
Τελεθριακος Ιστιαιας - ΑΓΕ Χαλκιδας
Ερμης Σχηματαριου - Μακαρος Αμφισσας
Γ.Σ Ιτεας - Γ.Σ Αυλιδας
ΑΕΕ Παναγιτσα Χαλκιδας - Αναγεννηση Μαλεσινας
Απολλων Λιβαδειας - ΑΟ Μωλος




  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS
0Comments

οι Ομαδες της Βοιωτιας Παιζουν Ποδοσφαιρο Σαββατο 3 κ Κυριακη 4 Δεκεμβριου

Α' Κατηγορια Βοιωτιας 
11η Αγωνιστικη Σαββατο 3 Δεκεμβριου  15.00 μ.μ
                                                                           Τελικά Αποτελεσματα
ΑΟ Υπατο - Αναγεννηση Σχηματαριου.                      2-1
Παρνασσος Αραχωβας - Απολλων Ακραιφνιου.       2-0
Παμβαγιακος - ΑΕ Δηλεσιου.                                       1-0
Ολυμπιαδα Οινοφυτων - ΠΑΟΚ Κυριακιου.             1-0
Κιθαιρωνας Καπαρελλιου - ΑΟ Μαυρομματιου.     4-0. 
Αρματηλατης - Αμβρυσσεας Διστομου.                     0-3
Ενωση ΑΣΑ - Δαφνη Ερυθρων.                                   3-1

Α' Κατηγορια Βοιωτιας 
η Βαθμολογια σε 11 Αγωνες 
1. Αμβρυσσεας Διστομου          33
2. ΑΟ Υπατο                                30
3. Κιθαιρωνας Καπαρελλιου    28
4. Αναγεννηση Σχηματαριου   25
5. Παρνασσος Αραχωβας         21
6. Ενωση ΑΣΑ                             13
7. ΑΕ Δηλεσιου                           13
8. Αρματηλατης                          12
9. Ολυμπιαδα Οινοφυτων          9   
10. Απολλων Ακραιφνιου           8  
11. Δαφνη Ερυθρων                     8      
12. ΑΟ Μαυρομματιου                7  
13. ΠΑΟΚ Κυριακιου                   7                     
14. Παμβαγιακος                         4  

Α' Κατηγορια Βοιωτιας 

12η Αγωνιστικη Σαββατο 10 Δεκεμβριου 
ΑΟ Υπατο - Παμβαγιακος
Αμβρυσσεας Διστομου - Παρνασσος Αραχωβας
ΑΟ Μαυρομματιου - Ενωση ΑΣΑ 
ΑΕ Δηλεσιου - Αρματηλατης
Δαφνη Ερυθρων - Ολυμπιαδα Οινοφυτων
Απολλων Ακραιφνιου - ΠΑΟΚ Κυριακιου
Αναγεννηση Σχηματαριου - Κιθαιρωνας Καπαρελλιου 

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 1ος Ομιλος
Αναβληθεντας Αγωνας 6ης Αγωνιστικης
ΑΟ Υψηλαντης - ΑΟ Θεσπιακος              1-3

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 1ος Ομιλος
 8η Αγωνιστικη Σαββατο 3 Δεκεμβριου   
Νικη Λαφυστιου - Πηγασος Αγιας Αννας     3-6

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 1ος Ομιλος
 8η Αγωνιστικη Κυριακη 4 Δεκεμβριου 
Γηπεδο Ασπρων Σπιτιων   15.00 μ.μ  Κυπαρισσος Αντικυρας - Παναλιαρτος
Γηπεδο Ασκρης                   15.00 μ.μ  ΑΟ Ασκρης - ΑΟ Θεσπιακος
Γηπεδο Δαυλειας                15.00 μ.μ  Πανδαυλειακος - ΑΟ Παυλο
Γηπεδο Υψηλαντη              15.00 μ.μ  ΑΟ Υψηλαντης - Πανγεωργικος
Ρεπο ... Ρηξη Λιβαδειας

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 1ος Ομιλος
η Βαθμολογια σε 7 Αγωνες 
1. Κυπαρισσος Αντικυρας    16*
2. Πηγασος Αγιας Αννας      15
3. ΑΟ Υψηλαντης                  13*
4. Πανδαυλειακος                  13*
5. Παναλιαρτος                      12*
6. ΑΟ Θεσπιακος                   11
7. Νικη Λαφυστιου                 7*
8. Πανγεωργικος                    7*
9. ΑΟ Παυλο                           6*
10. ΑΟ Ασκρης                        3
11. Ρηξη Λιβαδειας                 0

*** οι Ομαδες με Αστερακι εχουν κανει το Ρεπο τους 

*** Νικη Λαφυστιου και Πηγασος Αγιας Αννας εχουν ενα παιχνιδι περισοτερο

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 2ος Ομιλος
8η Αγωνιστικη Σαββατο 3 Δεκεμβριου 
ΑΕΣ Ελεωνας - Ελλοπιακος               1-0

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 2ος Ομιλος
8η Αγωνιστικη  Κυριακη 4 Δεκεμβριου
Γηπεδο Μουρικιου       15.00 μ.μ  Δοξα Μουρικιου - ΠΑΟΚ Κοκκινου 
Γηπεδο Λευκτρων        15.00 μ.μ  Ιωνικος Αστερας Θηβας - Ηρακλης Ασωπιας
Γηπεδο Δομβραινας    15.00 μ.μ  Α.Σ Χωστιων - Κεραυνος Αγιου Θωμα
Γηπεδο Υπατου            15.00 μ.μ  Πελοπιδας Θηβας - Ελικωνας Δομβραινας
Ρεπο ... Α.Σ Λεονταριου

η Βαθμολογια σε 7 Αγωνες 

1. ΠΑΟΚ Κοκκινου                 21
2. Κεραυνος Αγιου Θωμα     18
3. Ελλοπιακος                         13*
4. Ηρακλης Ασωπιας            13*
5. ΑΕΣ Ελεωνας                      11*
6. Πελοπιδας Θηβας               7*
7. Δοξα Μουρικιου                  5
8. Α.Σ Χωστιων                       5*
9. Ιωνικος Αστερας Θηβας    5*
10. Α.Σ Λεονταριου                 2
11. Ελικωνας Δομβραινας      1*



*** οι Ομαδες με Αστερακι εχουν κανει το Ρεπο τους 
*** ΑΕΣ Ελεωνας και Ελλοπιακος εχουν ενα παιχνιδι περισοτερο










  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS
0Comments