RSS

το Μυαλο στον Ημιτελικο plaiy - of ο Αρης Θηβας εχασε στην Ιστιαια 68-63

το Σερι του Αρη Θηβας στον Δευτερο Γυρο Πρωταθληματος Μπασκετ Α' ΕΣΚΑΣΕ 
10 στα 1Ο !!! Εσπασε χθες στην Ιστιαια απο τον Τελεθριακο 68-63
Στο τελευταιο παιχνιδι της Κανονικης περιοδου 
το Μυαλο των παιχτων του Χρηστου ηταν στον 1ο Μεγαλο Ημιτελικο των plaiy -of
Ανοδου στην Γ' Εθνικη που θα διεξαχθει το Σαββατο 1 Απριλιου
στο Κλειστο της Θηβας '' Ανδρεας Ερρικος Χατζοπουλος '' με αντιπαλο 
την Αναγεννηση Μαλεσινας 
ο Δευτερος Ημιτελικος θα διεξαχθει το Σαββατο 1 Απριλιου στο Κλειστο Σχηματαριου
αναμεσα στον Ερμη Σχηματαριου και την ΑΕΕ Παναγιτσα Χαλκιδας

ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΙΣΤΙΑΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ   68-63
Διαιτητες ... Καλφα - Τσαμης
Δεκαλεπτα ... 11-9 , 18-29 , 39-44 , 68-63

Τελεθριακος Ιστιαιας [ Δαδιτσιος ]
Μητροπουλος 21[6] , Ιωακειμ 21 [6] , Μετα 2 , Ρουμελιωτης 6 , Ζουτσος , 
Παπαθανασιου , Τσιτουμης 2 , Κουμπες 8 [2] , Δημου 2 , Φακιτσας 2, Τριανταφυλλου 4.

Αρης Θηβας [ Χρηστου ]
Μανωλας 26 [2] , Τσιροπουλος 11 [1] , Γκολιας 12 , Βλαχος , Καραδοπουλος , 
Ματσαγγουρας , Κλουρας 3 , Χαρισης 4 , Ευγενιου , Καλπουζος 7.

Α' ΕΣΚΑΣΕ  Αποτελεσματα 22ης Τελευταιας Αγωνιστικης
Τελεθριακος Ιστιαιας - Αρης Θηβας                     68-63
Απολλων Λιβαδειας - ΑΓΕ Χαλκιδας                    68-82
Προοδευτικη Λαρυμνας - Μακαρος Αμφισσας  85-103
Ερμης Σχηματαριου - Γ.Σ Αυλιδας                        83-69
Γ.Σ Ιτεας - Αναγεννηση Μαλεσινας                      65-58
ΑΕΕ Παναγιτσα - ΑΟ Μωλος                                 20-0   α.α

Α' ΕΣΚΑΣΕ  Τελικη Βαθμολογια Κανονικης Περιοδου σε 22 Αγωνες
1. Ερμης Σχηματαριου             43
2. Αρης Θηβας                           38
3. Αναγεννηση Μαλεσινας      37
4. ΑΕΕ Παναγιτσα Χαλκιδας  37
5. Γ.Σ Ιτεας                                 36
6. ΑΓΕ Χαλκιδας                       35
7. Μακαρος Αμφισσας             33
8. Τελεθριακος Ιστιαιας          33
9. Γ.Σ Αυλιδας                           32
10. Απολλων Λιβαδειας           26
11. Προοδευτικη Λαρυμνας     23
12. ΑΟ Μωλος                           22

Α' ΕΣΚΑΣΕ  plaiy -of   Ημιτελικοι Ανοδου για την Γ' Εθνικη
Σαββατο 1 Απριλιου 
Αρης Θηβας - Αναγεννηση Μαλεσινας 
Ερμης Σχηματαριου - ΑΕΕ Παναγιτσα Χαλκιδας



  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS
0Comments

τα Αποτελεσματα και οι Βαθμολογιες στα Πρωταθληματα Ποδοσφαιρου της Βοιωτιας

Α' Κατηγορια Βοιωτιας
Αποτελεσματα 23ης  Αγωνιστικης
ΑΕ Δηλεσιου - Αμβρυσσεας Διστομου                           0-2                
ΑΟ Υπατου - ΑΟ Μαυρομματιου                                     9-0   
Ενωση ΑΣΑ - ΠΑΟΚ Κυριακιου                                       1-1    
Κιθαιρωνας Καπαρελλιου - Δαφνη Ερυθρων               5-0   
Παμβαγιακος - Αναγεννηση Σχηματαριου                    1-3     
Αρματηλατης - Απολλων Ακραιφνιου                            0-2   
Παρνασσος Αραχωβας - Ολυμπιαδα Οινοφυτων        4-2  

Α' Κατηγορια Βοιωτιας
η Βαθμολογια σε 23 Αγωνες 

1. Αμβρυσσεας Διστομου            64

2. Κιθαιρωνας Καπαρελλιου      62
3. ΑΟ Υπατο                                  62
4. Αναγεννηση Σχηματαριου     48
5. Παρνασσος Αραχωβας           40
6. Ενωση ΑΣΑ                               29
7. ΑΕ Δηλεσιου                             24

8. Απολλων Ακραιφνιου             24
9. Παμβαγιακος                           21

10. Δαφνη Ερυθρων                   20
11. Ολυμπιαδα Οινοφυτων         19
12. Αρματηλατης                         18
13. ΠΑΟΚ Κυριακιου                  17
14. ΑΟ Μαυρομματιου               12 


Α' Κατηγορια Βοιωτιας
24η Αγωνιστικη Κυριακη 2 Απριλιου  17.00 μ.μ
Αμβρυσσεας Διστομου - Αρματηλατης
ΑΟ Μαυρομματιου - Κιθαιρωνας Καπαρελλιου
Αναγεννηση Σχηματαριου - ΑΟ Υπατο
Δαφνη Ερυθρων - Ενωση ΑΣΑ
Απολλων Ακραιφνιου - Παρνασσος Αραχωβας
ΑΕ Δηλεσιου - Παμβαγιακος
ΠΑΟΚ Κυριακιου - Ολυμπιαδα Οινοφυτων 

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 1ος Ομιλος 
 Αποτελεσματα 20ης Αγωνιστικης 
Πανδαυλειακος - ΑΟ Υψηλαντης                  2-0
Νικη Λαφυστιου - Παναλιαρτος                    1-0
Κυπαρισσος Αντικυρας - ΑΟ Παυλο             3-1
Ρηξη Λιβαδειας - Πανγεωργικος                   0-2   
ΑΟ Θεσπιακος - Πηγασος Αγιας Αννας       4-1   
Ρεπο ... ΑΟ Ασκρης

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 1ος Ομιλος
η Βαθμολογια σε 20 Αγωνες

1. Κυπαρισσος Αντικυρας     48   Πρωταθλητης 2016-17
2. Πανδαυλειακος                  44   Πρωταθλητης 2016-17

3. ΑΟ Υψηλαντης                   34
4. Παναλιαρτος                      31

6. Πανγεωργικος                   28
5. Πηγασος Αγιας Αννας      28

7. ΑΟ Θεσπιακος                    27
8. Νικη Λαφυστιου                26
9. Ρηξη Λιβαδειας                  10
10. ΑΟ Παυλο                           8
11. ΑΟ Ασκρης                          4


Β' Κατηγορια Βοιωτιας 1ος Ομιλος
21η Προτελευταια Αγωνιστικη Κυριακη 9 Απριλιου  16.30 μ.μ 
Πηγασος Αγιας Αννας - Παναλιαρτος
ΑΟ Παυλο - Νικη Λαφυστιου
ΑΟ Υψηλαντης - Κυπαρισσος Αντικυρας
Πανγεωργικος - ΑΟ Ασκρης
Πανδαυλειακος - Ρηξη Λιβαδειας
Ρεπο ... ΑΟ Θεσπιακος

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 2ος Ομιλος
Αποτελεσματα 20ης Αγωνιστικης
ΑΕΣ Ελεωνας - Ηρακλης Ασωπιας                     2-3
Α.Σ Χωστιων - Ελλοπιακος                                   0-0
ΠΑΟΚ Κοκκινου - Κεραυνος Αγιου Θωμα        0-0
Ιωνικος Αστερας Θηβας - Πελοπιδας Θηβας   0-1
Α.Σ Λεονταριου - Ελικωνας Δομβραινας           2-2
Ρεπο ... Δοξα Μουρικιου

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 2ος Ομιλος
η Βαθμολογια σε 20 Αγωνες 

1. ΠΑΟΚ Κοκκινου                  49     Πρωταθλητης 2016-17

3. Ηρακλης Ασωπιας             42
2. Κεραυνος Αγιου Θωμα      40
4. Ελλοπιακος                         34
5. Πελοπιδας Θηβας              33

6. Ιωνικος Αστερας Θηβας   18
7. Δοξα Μουρικιου                 17
8. ΑΕΣ Ελεωνας                      17
9. Ελικωνας Δομβραινας       10
10. Α.Σ Λεονταριου                  9
11. Α.Σ Χωστιων                        8


Β' Κατηγορια Βοιωτιας 2ος Ομιλος
21η Προτελευταια Αγωνιστικη Κυριακη 9 Απριλιου  16.30 μ.μ
Ηρακλης Ασωπιας - Α.Σ Χωστιων
Κεραυνος Αγιου Θωμα - Ελλοπιακος
Πελοπιδας Θηβας - ΑΕΣ Ελεωνας
Ιωνικος Αστερας Θηβας - Α.Σ Λεονταριου
Ελικωνας Δομβραινας - Δοξα Μουρικιου
Ρεπο ...ΠΑΟΚ Κοκκινου


  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS
0Comments

Χαλκινο Μεταλλιο η Εθνικη Μπαντμιντον στους Βαλκανικους Αγωνες της Ανδριανουπολης Τουρκιας

«Χάλκινη» η εθνική στο Βαλκανικό U19
Το χάλκινο μετάλλιο κατέκτησε η Εθνική μας ομάδα στο Βαλκανικό πρωτάθλημα Μπάντμιντον U19 που διεξάγεται στην Αδριανούπολη της Τουρκίας. 
Στην πρώτη ημέρα της διοργάνωσης το αντιπροσωπευτικό μας συγκρότημα ανέβηκε στο τρίτο σκαλί του βάθρου, πραγματοποιώντας πολύ μεγάλη νίκη – έκπληξη απέναντι στην Ρουμανία. 
Για την Εθνική αγωνίστηκαν οι: Πασχάλης Μελικίδης, Μάριος Μπούλιος, Γιώργος Κτένας, Δήμητρα Κρουστάλη, Παντελία Μπάρτζιου και Αρτεμις Αναστασίου, ενώ στην Τουρκία βρέθηκε και ο ομοσπονδιακός τεχνικός Βασίλης Ξάνθου.

οι Αθλητες  της Εθνικης μας ομαδας Μπαντμιντον U.19
Μπουλιος Μιχαηλ -Μαριος και η Κρουσταλη Δημητρα -Καλομοιρα 
ειναι απο την Θηβα και ανηκουν στον ΦΕΟ Θηβας
Στην πορεία προς τα ημιτελικά η Ελλάδα πραγματοποίησε τεράστια έκπληξη και κέρδισε με 3-2 την Ρουμανία. Ένα αποτέλεσμα, που αφενός συζητήθηκε από όλους και αφετέρου απέδειξε ότι το μέλλον του ελληνικού Μπάντμιντον είναι ευοίωνο. 
Στο καθοριστικό παιχνίδι με την Ρουμανία ο Μελικίδης έκανε το 1-0, καθώς κέρδισε τον Ποπέσκου με 2-0. Στο δεύτερο παιχνίδι η Κρουστάλη ήταν ανταγωνιστική, αλλά ηττήθηκε στις λεπτομέρειες με 2-1. Στη συνέχεια οι Μπούλιος- Μελικίδης δεν άφησαν κανένα περιθώριο στο διπλό ανδρών στους Ποπέσκου – Χίου και επικράτησαν με 2-0, δίνοντας εκ νέου προβάδισμα στην ελληνική ομάδα.
Στο διπλό γυναικών οι Μπάρτζιου – Αναστασίου κάμφθηκαν από τις Μίλου – Λούνγκου με 2-0 κι όλα θα κρινόντουσαν στο μικτό διπλό. Με το σκορ να είναι 2-2 οι Μπάρτζιου – Μπούλιος μπήκαν αποφασισμένοι και ήταν σχεδόν αλάνθαστοι, με αποτέλεσμα να κερδίσουν άνετα με 2-0 τους Χίου- Λούνγκου και έδωσαν στην Ελλάδα την μεγάλη πρόκριση στα ημιτελικά. 
Ο στόχος της ελληνικής ομάδας είχε επιτευχθεί και απέναντι στην πανίσχυρη Βουλγαρία, οι διεθνείς μας έδωσαν τον καλύτερό τους εαυτό, αλλά τελικά ηττήθηκαν φυσιολογικά με 4-0.

Με δεδομένο ότι δεν προβλέπεται μικρός τελικός η Ελλάδα κατέκτησε το χάλκινο μετάλλιο. 
Πηγη ... Filathlos .gr

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS
0Comments

Βοιωτια Ποδοσφαιρο Κυριακη 26 Μαρτιου με Αγωνες της Β' Κατηγοριας

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 1ος Ομιλος 
 Αποτελεσματα 20ης Αγωνιστικης 
Πανδαυλειακος - ΑΟ Υψηλαντης                  2-0
Νικη Λαφυστιου - Παναλιαρτος                    1-0
Κυπαρισσος Αντικυρας - ΑΟ Παυλο             3-1
Ρηξη Λιβαδειας - Πανγεωργικος                   0-2   
ΑΟ Θεσπιακος - Πηγασος Αγιας Αννας       4-1   
Ρεπο ... ΑΟ Ασκρης

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 1ος Ομιλος
η Βαθμολογια σε 20 Αγωνες

1. Κυπαρισσος Αντικυρας     48
2. Πανδαυλειακος                  44
3. ΑΟ Υψηλαντης                   34
4. Παναλιαρτος                      31

6. Πανγεωργικος                   28
5. Πηγασος Αγιας Αννας      28

7. ΑΟ Θεσπιακος                    27
8. Νικη Λαφυστιου                26
9. Ρηξη Λιβαδειας                  10
10. ΑΟ Παυλο                           8
11. ΑΟ Ασκρης                          4


Β' Κατηγορια Βοιωτιας 2ος Ομιλος
Αποτελεσματα 20ης Αγωνιστικης
ΑΕΣ Ελεωνας - Ηρακλης Ασωπιας                     2-3
Α.Σ Χωστιων - Ελλοπιακος                                   0-0
ΠΑΟΚ Κοκκινου - Κεραυνος Αγιου Θωμα        0-0
Ιωνικος Αστερας Θηβας - Πελοπιδας Θηβας   0-1
Α.Σ Λεονταριου - Ελικωνας Δομβραινας           2-2
Ρεπο ... Δοξα Μουρικιου

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 2ος Ομιλος
η Βαθμολογια σε 20 Αγωνες 

1. ΠΑΟΚ Κοκκινου                  49     Πρωταθλητης 2016-17

3. Ηρακλης Ασωπιας             42
2. Κεραυνος Αγιου Θωμα      40
4. Ελλοπιακος                         34
5. Πελοπιδας Θηβας              33

6. Ιωνικος Αστερας Θηβας   18
7. Δοξα Μουρικιου                 17
8. ΑΕΣ Ελεωνας                      17
9. Ελικωνας Δομβραινας       10
10. Α.Σ Λεονταριου                  9
11. Α.Σ Χωστιων                        8


Α' Κατηγορια Βοιωτιας
Αποτελεσματα 23ης  Αγωνιστικης
ΑΕ Δηλεσιου - Αμβρυσσεας Διστομου                           0-2                
ΑΟ Υπατου - ΑΟ Μαυρομματιου                                    9-0   
Ενωση ΑΣΑ - ΠΑΟΚ Κυριακιου                                       1-1    
Κιθαιρωνας Καπαρελλιου - Δαφνη Ερυθρων               5-0   
Παμβαγιακος - Αναγεννηση Σχηματαριου                    1-3     
Αρματηλατης - Απολλων Ακραιφνιου                            0-2   
Παρνασσος Αραχωβας - Ολυμπιαδα Οινοφυτων        4-2  

Α' Κατηγορια Βοιωτιας
η Βαθμολογια σε 23 Αγωνες 

1. Αμβρυσσεας Διστομου            64

2. Κιθαιρωνας Καπαρελλιου      62
3. ΑΟ Υπατο                                   62
4. Αναγεννηση Σχηματαριου   48
5. Παρνασσος Αραχωβας          40
6. Ενωση ΑΣΑ                              29
7. ΑΕ Δηλεσιου                            24

8. Απολλων Ακραιφνιου            24
9. Παμβαγιακος                          21

10. Δαφνη Ερυθρων                  20
11. Ολυμπιαδα Οινοφυτων       19
12. Αρματηλατης                        18
13. ΠΑΟΚ Κυριακιου                 17
14. ΑΟ Μαυρομματιου              12 


Α' Κατηγορια Βοιωτιας
24η Αγωνιστικη Κυριακη 2 Απριλιου  17.00 μ.μ
Αμβρυσσεας Διστομου - Αρματηλατης
ΑΟ Μαυρομματιου - Κιθαιρωνας Καπαρελλιου
Αναγεννηση Σχηματαριου - ΑΟ Υπατο
Δαφνη Ερυθρων - Ενωση ΑΣΑ
Απολλων Ακραιφνιου - Παρνασσος Αραχωβας
ΑΕ Δηλεσιου - Παμβαγιακος
ΠΑΟΚ Κυριακιου - Ολυμπιαδα Οινοφυτων 

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS
0Comments

Εληξε το Πρωταθλημα Α' ΕΣΚΑΣΕ στην Ιστιαια ο Αρης Θηβας την Κυριακη 26 Μαρτιου


Μπασκετ Α' ΕΣΚΑΣΕ 
Εληξε η κανονικη περιοδος πρωταθληματος Μπασκετ Α' ΕΣΚΑΣΕ 
για να ολοκληρωθει πληρες το προγραμμα απομενει ο Αγωνας 
Τελεθριακος Ιστιαιας - Αρης Θηβας που θα πραγματοποιηθει την Κυριακη 26 Μαρτιου
 στο Κλειστο Ιστιαιας 15.00 μ.μ

οι Τεσσερις ομαδες που προκριθηκαν για τα plaiy - of  Ανοδου για την Γ' Εθνικη 
Ερμης Σχηματαριου , Αρης Θηβας , Αναγεννηση Μαλεσινας , ΑΕΕ Παναγιτσα
τα Plaiy - of ξεκινουν το Σαββατο 1 Απριλιου
τα Ζευγαρια ειναι  Ερμης Σχηματαριου - ΑΕΕ Παναγιτσα Χαλκιδας
Αρης Θηβας - Αναγεννηση Μαλεσινας

Μπασκετ Α' ΕΣΚΑΣΕ 
Αποτελεσματα 22ης Τελευταιας  Αγωνιστικης  
Ερμης Σχηματαριου - Γ.Σ Αυλιδας                             83-69
Απολλων Λιβαδειας - ΑΓΕ Χαλκιδας                         68-82
Προοδευτικη Λαρυμνας - Μακαρος Αμφισσας       85-103
Γ.Σ Ιτεας - Αναγεννηση Μαλεσινας                           65-58
ΑΑΕ Παναγιτσα - ΑΟ Μωλος                                      20-0  α.α

Μπασκετ Α' ΕΣΚΑΣΕ 
22η  Τελευταια Αγωνιστικη   Κυριακη 26 Μαρτιου 
Κλειστο Ιστιαιας  15.00 μ.μ  Τελεθριακος Ιστιαιας - Αρης Θηβας

Μπασκετ Α' ΕΣΚΑΣΕ 
Τελικη Βαθμολογια  σε 22 Αγωνες 
1. Ερμης Σχηματαριου                   43
2. Αρης Θηβας                                  37*
3. Αναγεννηση Μαλεσινας           37
4. ΑΕΕ Παναγιτσα Χαλκιδας       37
5. Γ.Σ Ιτεας                                        36
6. ΑΓΕ Χαλκιδας                              35
7. Μακαρος Αμφισσας                   33
8. Τελεθριακος Ιστιαιας                31*
9. Γ.Σ Αυλιδας                                  32
10. Απολλων Λιβαδειας                  26
11. Προοδευτικη Λαρυμνας           23
12. ΑΟ Μωλος                                   23*

*** Τελεθριακος Ιστιαιας κ Αρης Θηβας θα παιξουν το τελευταιο παιχνιδι της κανονικης                περιοδου την Κυριακη 26 Μαρτιου στο Κλειστο Ιστιαιας στις 15.00 μ.μ 
      ο ΑΟ Μωλος εχει ενα μηδενισμο


  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS
0Comments

Εορταστηκε με καθε Μεγαλοπρεπεια η 25η Μαρτιου στη Θηβα


 Με καθε μεγαλοπρεπεια εορταστηκε στη Θηβα η Εθνικη Επετειος της 25ης Μαρτιου
η Δοξολογια τελεστηκε στον Ιερο Ναο Αγιου Γεωργιου και ακολουθησε καταθεση Στεφανων απο Δημοτικη Στρατιωτικη Αρχη Εκπροσωπο της Κυβερνησης Αστυνομια Πυροσβεστικη Περιφερεια
 Σχολεια της Θηβας και Συλλογους της Πολης
Ακολουθησε Μαθητικη και Στρατιωτικη Παρελαση με την συνοδεια της Φιλαρμονικης Θηβας
Εντυπωσιακο ηταν τα Αεροπλανα της Αερολεσχης Θηβας που πεταξαν πανω απο την Πολη και εκαναν πολυ ωραιους σχεδιασμους












































  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS
0Comments

η Βοιωτια Παιζει Ποδοσφαιρο Σαββατο 25 κ Κυριακη 26 Μαρτιου


Α' Κατηγορια Βοιωτιας
Αποτελεσματα 23ης  Αγωνιστικης
ΑΕ Δηλεσιου - Αμβρυσσεας Διστομου                            0-2                
ΑΟ Υπατου - ΑΟ Μαυρομματιου                                     9-0   
Ενωση ΑΣΑ - ΠΑΟΚ Κυριακιου                                       1-1    
Κιθαιρωνας Καπαρελλιου - Δαφνη Ερυθρων               5-0   
Παμβαγιακος - Αναγεννηση Σχηματαριου                  1-3     
Αρματηλατης - Απολλων Ακραιφνιου                            0-2   
Παρνασσος Αραχωβας - Ολυμπιαδα Οινοφυτων        4-2  

Α' Κατηγορια Βοιωτιας
η Βαθμολογια σε 23 Αγωνες 

1. Αμβρυσσεας Διστομου            64

2. Κιθαιρωνας Καπαρελλιου      62
3. ΑΟ Υπατο                                   62
4. Αναγεννηση Σχηματαριου   48
5. Παρνασσος Αραχωβας          40
6. Ενωση ΑΣΑ                              29
7. ΑΕ Δηλεσιου                            24

8. Απολλων Ακραιφνιου            24
9. Παμβαγιακος                          21

10. Δαφνη Ερυθρων                  20
11. Ολυμπιαδα Οινοφυτων       19
12. Αρματηλατης                        18
13. ΠΑΟΚ Κυριακιου                 17
14. ΑΟ Μαυρομματιου              12 


Α' Κατηγορια Βοιωτιας
24η Αγωνιστικη Κυριακη 2 Απριλιου  17.00 μ.μ
Αμβρυσσεας Διστομου - Αρματηλατης
ΑΟ Μαυρομματιου - Κιθαιρωνας Καπαρελλιου
Αναγεννηση Σχηματαριου - ΑΟ Υπατο
Δαφνη Ερυθρων - Ενωση ΑΣΑ
Απολλων Ακραιφνιου - Παρνασσος Αραχωβας
ΑΕ Δηλεσιου - Παμβαγιακος
ΠΑΟΚ Κυριακιου - Ολυμπιαδα Οινοφυτων 

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 1ος Ομιλος
Σαββατο 25 Μαρτιου   
Ρηξη Λιβαδειας - Πανγεωργικος                   0-2   Τελικο
ΑΟ Θεσπιακος - Πηγασος Αγιας Αννας       4-1   Τελικο

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 1ος Ομιλος
Κυριακη 26 Μαρτιου   
Γηπεδο Δαυλειας              17.00 μ.μ  Πανδαυλειακος - ΑΟ Υψηλαντης
Γηπεδο Αγιου Γεωργιου  17.00 μ.μ  Νικη Λαφυστιου - Παναλιαρτος
Γηπεδο Διστομου             17.00 μ.μ  Κυπαρισσος Αντικυρας - ΑΟ Παυλο
Ρεπο ... ΑΟ Ασκρης

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 1ος Ομιλος
η Βαθμολογια σε 19 Αγωνες

1. Κυπαρισσος Αντικυρας     45
2. Πανδαυλειακος                  41
3. ΑΟ Υψηλαντης                   34
4. Παναλιαρτος                      31
5. Πηγασος Αγιας Αννας      28

6. Πανγεωργικος                    28*
7. ΑΟ Θεσπιακος                    27*

8. Νικη Λαφυστιου                23
9. Ρηξη Λιβαδειας                  10
10. ΑΟ Παυλο                           8
11. ΑΟ Ασκρης                          4


*** Ρηξη Λιβαδειας , Πανγεωργικος , ΑΟ Θεσπιακος , Πηγασος Αγιας Αννας
       εχουν ενα παιχνιδι περισσοτερο

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 2ος Ομιλος 20η Αγωνιστικη
Κυριακη 26 Μαρτιου   
Γηπεδο Ελεωνα                17.00 μ.μ  ΑΕΣ Ελεωνας - Ηρακλης Ασωπιας
Γηπεδο Δομβραινας        17.00 μ.μ  Ελικωνας Δομβραινας - Ελλοπιακος
Γηπεδο Κοκκινου             17.00 μ.μ  ΠΑΟΚ Κοκκινου - Κεραυνος Αγιου Θωμα
Γηπεδο Λευκτρων            17.00 μ.μ  Ιωνικος Αστερας Θηβας - Πελοπιδας Θηβας
Γηπεδο Θεσπιων              17.00 μ.μ  Α.Σ Λεονταριου - Ελικωνας Δομβραινας
Ρεπο ... Δοξα Μουρικιου

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 2ος Ομιλος
η Βαθμολογια σε 19 Αγωνες 

1. ΠΑΟΚ Κοκκινου                  48

2. Κεραυνος Αγιου Θωμα      39
3. Ηρακλης Ασωπιας             39

4. Ελλοπιακος                         33
5. Πελοπιδας Θηβας              30

6. Ιωνικος Αστερας Θηβας   18
7. Δοξα Μουρικιου                 17
8. ΑΕΣ Ελεωνας                      17
9. Ελικωνας Δομβραινας        9
10. Α.Σ Λεονταριου                  8
11. Α.Σ Χωστιων                        7




  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS
0Comments