17 Οκτωβρίου 2017

Ολα Για τη Νικη λενε στον ΑΟ Θηβα Στο Ντερμπι με τη Νικη Βολου την Τεταρτη 18 Οκτωβριου

Μεγαλο παιχνιδι στο Δημοτικο Σταδιο Θηβας την Τεταρτη 18 Οκτωβριου 
ο Αθλητικος Ομιλος Θηβας με την Μεγαλη Νικη στο Μαρτινο 
υποδεχεται στη Θηβα μια ιστορικη Ομαδα του Ελληνικου Ποδοσφαιρου την Νικη Βολου 
ο Αγωνας θα διεξαχθει στο Δημοτικο Σταδιο Θηβας 16.00 μ.μ 
Στο Στρατοπεδο της Θηβας ολοι ειναι αποφασισμενοι να κατακτησουν τη Νικη
 που θα φερει την ομαδα της Βοιωτιας στις πρωτες θεσεις της Βαθμολογιας


τον Αγωνα θα διευθυνει ο Μπαιρακταρης Κωνσταντινος Συνδεσμου Αθηνων 
και θα εχει βοηθους τον Κολιακο Αγγελο και τον Κοκαριδα Νικολαο του ιδιου συνδεσμου

Στο Προαστιο Καρδιτσας με τον ΑΟ Σελλανων θα αγωνιστει την 4η Αγωνιστικη 
ο Πρωταθλητης Βοιωτιας Αμβρυσσεας Διστομου μετα τη ηττα στα Ασπρα Σπιτια 
απο τον Ρηγα Φεραιο θα προσπαθησει για θετικο αποτελεσμα

Γ' Εθνικη Κατηγορια Ποδοσφαιρο 4ος Ομιλος 
Τεταρτη 18 Οκτωβριου 4η Αγωνιστικη
Γηπεδο Θηβας  16.00 μ.μ  ΑΟ Θηβα - Νικη Βολου 
Γηπεδο Προαστιου Καρδιτσας 16.00 μ.μ ΑΟ Σελλανων - Αμβρυσσεας Διστομου 
Γηπεδο Καρπενησιου  16.00 μ.μ ΑΠΟΚ Βελουχι - Οπουντιος Μαρτινου
Γηπεδο Φαρσαλων  16.00 μ.μ Αχιλλεας Φαρσαλων - Βολος ΝΠΣ 
Γηπεδο Αλμυρου 16.00 μ.μ Γ.Σ Αλμυρου - Διγενης Νεοχωριου 
Γηπεδο ΕΑΚ Βολου 16.00 μ.μ  Ολυμπιακος Βολου - Ρηγας Φεραιος
Ρεπο ... Αστερας Ιτεας

Γ' Εθνικη Κατηγορια 4ος Ομιλος 
η Βαθμολογια σε 3 Αγωνες 
1. Βολος ΝΠΣ                          9   
2. Αλμυρος Βολου                  6     
3. Νικη Βολου                         6     
4. Αμβρυσσεας Διστομου     6     
5.Ρηγας Φεραιος                    6     
6. ΑΟ Θηβα                             4     
7.Ολυμπιακος Βολου             4     
8. ΑΠΟΚ Βελουχι                   3    
9. Αχιλλεας Φαρσαλων         3     
10. Οπουντιος Μαρτινου      3     
11. ΑΟ Σελλανων                     1    
12. Αστερας Ιτεας                   1    
13. Διγενης Νεοχωριου         0    



Eπαναλαμβανεται η Κληρωση 4ης Φασης Κυπελλου Βοιωτιας την Παρασκευη 20 Οκτωβριου

Οπως Ανακοινωσε η Ενωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Βοιωτίας
Επαναλαμβάνεται η Κληρωση της 4ης Φασης Κυπελλου Βοιωτιας
Λογω οτι εκ παραδρομης δεν Εξαιρέθηκαν οι Ομαδες της Β' Κατηγοριας της Κληρωσης
οπως Αναγραφει η Προκήρυξη
Στην συγκεκριμενη περιπτωση δεν εξαιρέθηκε ο Επαμεινωνδας Λευκτρων 
οπως επρεπε και κληρωθηκε με τον Αρματηλατη

η Κληρωση θα Διεξαχθει στα Γραφεια της Ενωσης στη Λιβαδεια
την Παρασκευη 20 Οκτωβριου στις 12.00 μ.μ

οι Ομαδες που Προκριθηκαν στην 4η Φαση Κυπελλου Βοιωτιας
ΑΟ Θηβα , Αμβρυσσεας Διστομου , Κυπαρισσος Αντικυρας , ΑΟ Υπατου 
Επαμεινωνδας Λευκτρων , ΑΕ Δηλεσιου , Παναλιαρτος , Παρνασσος Αραχωβας , 
Κιθαιρωνας Καπαρελλιου , Ενωση Ασπρα Σπιτια Αντικυρα , Απολλων Ακραιφνιου



16 Οκτωβρίου 2017

Γ' Εθνικη Ποδοσφαιρο 4ος Ομιλος οι Διαιτητες της 4ης Αγωνιστικης την Τεταρτη 18 Οκτωβριου


Γ' Εθνικη Κατηγορια Ποδοσφαιρο 4ος Ομιλος 
Εμβολιμη Αγωνιστικη την Τεταρτη 18 Οκτωβριου για το Πρωταθλημα της Γ' Εθνικης 
Κατηγοριας στο Ποδοσφαιρο και τον 4ο Ομιλο 
ο Αθλητικος Ομιλος Θηβας μετα την Μεγαλη Νικη που πετυχε την Κυριακη στο Μαρτινο 
4-2 τον Οπουντιο θα υποδεχθει με πολυ καλη ψυχολογια την Νικη Βολου 
στο Δημοτικο Σταδιο Θηβας
Ιστορικο παιχνιδι για τις δυο  ομαδες που εχουν να ανταμωσουν απο την δεκαετια του 80'

ο Αμβρυσσεας Διστομου μετα την ηττα απο τον Ρηγα Φεραιο στα Ασπρα Σπιτια
θα αγωνιστει στο Προαστιο Καρδιτσας με τον ΑΟ Σελλανων

Γ' Εθνικη Κατηγορια Ποδοσφαιρο 4ος Ομιλος 
Τεταρτη 18 Οκτωβριου 4η Αγωνιστικη
Γηπεδο Θηβας  16.00 μ.μ  ΑΟ Θηβα - Νικη Βολου 
Διαιτητης ... Μπαιρακταρης Κωνσταντινος [Αθηνας]
Βοηθοι ... Κολιακος Αγγελος [Αθηνας] - Κοκαριδας Νικος [Αθηνας]

Γηπεδο Προαστιου Καρδιτσας 16.00 μ.μ ΑΟ Σελλανων - Αμβρυσσεας Διστομου 
Διαιτητης ...Θεοχαρης Δημητρης [Θεσσαλιας]
Βοηθοι ...Καραγιαννης Χρηστος [ Θεσσαλιας ] - Αναστασιου Αλεξανδρος [Θεσσαλιας]

Γηπεδο Καρπενησιου  16.00 μ.μ ΑΠΟΚ Βελουχι - Οπουντιος Μαρτινου
Διαιτητης ... Ρουσσος Μπεκερτζης Γεωργιος [ Πρεβεζας]
Βοηθοι ... Κωνσταντινου Ηλιας [ Πρεβεζας ] - Τσογγας Αγγελος [ Πρεβεζας ]

Γηπεδο Φαρσαλων  16.00 μ.μ Αχιλλεας Φαρσαλων - Βολος ΝΠΣ 
Διαιτητης ...Τσετσιλας Κωστας [ Γρεβενων ]
Βοηθοι ... Φαλτακας Θεοδοσης [ Γρεβενων ] - Μωυσιαδης Βασιλης [ Γρεβενων ]

Γηπεδο Αλμυρου 16.00 μ.μ Γ.Σ Αλμυρου - Διγενης Νεοχωριου 
Διαιτητης ... Παπακωνσταντινου Νικος [ Φθιωτιδας ]
Βοηθοι ... Καλυβας Βασιλειος [ Φθιωτιδας ] - Καραγιαννης Σελιος [ Φθιωτιδας]

Γηπεδο ΕΑΚ Βολου 16.00 μ.μ  Ολυμπιακος Βολου - Ρηγας Φεραιος
Διαιτητης ... Τσιτσανουδης Βαιος [ Λαρισας ]
Βοηθοι ... Καρακωστας Αποστολος [ Λαρισας ] - Νακας Χρηστος [ Λαρισας ]

Ρεπο ... Αστερας Ιτεας

Γ' Εθνικη Κατηγορια 4ος Ομιλος 
η Βαθμολογια σε 3 Αγωνες 
1. Βολος ΝΠΣ                       9   12-3 
2. Αλμυρος Βολου                6     6-2
3. Νικη Βολου                       6     6-3
4. Αμβρυσσεας Διστομου     6     5-3 
5.Ρηγας Φεραιος                   6     5-4
6. ΑΟ Θηβα                          4     6-5
7.Ολυμπιακος Βολου           4     2-2
8. ΑΠΟΚ Βελουχι                3     2-2
9. Αχιλλεας Φαρσαλων        3     3-6 
10. Οπουντιος Μαρτινου     3     4-9
11. ΑΟ Σελλανων                 1    1-7 
12. Αστερας Ιτεας                1    1-8
13. Διγενης Νεοχωριου        0    1-3





ο Χορος του ΑΟ Πλαταιων το Σαββατο 28 Οκτωβριου

Πρωτεας Σχηματαριου - Ε.Σ Καδμος Θηβας 89-44 Στην Πρεμιερα Β' ΕΣΚΑΣΕ

Στα δυσκολα με το καλημερα τα Φυντανια της Ενωσης Συλλογων Καδμος Θηβας
προσπαθησαν στο Κλειστο Σχηματαριου αλλα βρηκαν μπροστα τους
 μια ετοιμη και καλοδεμενη ομαδα
τον Πρωτεα Σχηματαριου και εχασαν με σκορ 89-44
η Πορεια στη Β' ΕΣΚΑΣΕ για τους Νεαρους της Ακαδημιας Ε.Σ Καδμος
Συνεχιζεται και στο επομενο παιχνιδι θα υποδεχθουν στο Κλειστο Θηβας
'' Ανδρεας Ερρικος Χατζοπουλος '' τον ΑΟ Κονιστρες Ευβοιας

Β' ΕΣΚΑΣΕ 1ος Ομιλος 
Αποτελεσματα 1ης Αγωνιστικης
Πρωτεας Σχηματαριου - Ε.Σ Καδμος Θηβας   89-44
ΑΟ  Κονιστρες - Αστερας Αλιβεριου               65-54
Απολλων Ερετριας - ΧΒΑ                                42-57
ΑΟ Λιμνη - ΓΑΣ Ν. Αρτακης                           Αναβληθηκε

Β' ΕΣΚΑΣΕ 1ος Ομιλος 
η Βαθμολογια σε 1 Αγωνα
1. Πρωτεας Σχηματαριου      2
2. ΧΒΑ                                  2
3. ΑΟ Κονιστρες                   2
4. Ε.Σ Καδμος Θηβας           1
5. Αστερας Αλιβεριου          1
6. Απολλων Ερετριας           1
7. ΑΟ Λιμνη                         0
8. ΓΑΣ Ν. Αρτακης               0

Β' ΕΣΚΑΣΕ 1ος Ομιλος 
2η Αγωνιστικη 
Ε.Σ Καδμος Θηβας - ΑΟ Κονιστρες 
ΓΑΣ Ν. Αρτακης - Πρωτεας Σχηματαριου
ΧΒΑ - ΑΟ Λιμνης 
Απολλων Ερετριας - Αστερας Αλιβεριου

Β' ΕΣΚΑΣΕ 2ος Ομιλος 
Αποτελεσματα 1ης Αγωνιστικης 
Προοδευτικη Λαρυμνας - ΑΟ Μωλος                 61-77
ΑΣ Μουτα - Οπουντιος Μαρτινου                      62-53
Κενταυρος Λιβαδειας - Αναγεννηση Λαμιας      70-77
Εκπαιδευτηρια Μπουκαλη - Κυνος Λιβανατων  69-57

Β' ΕΣΚΑΣΕ 2ος Ομιλος 
η Βαθμολογια σε 1 Αγωνα
1. ΑΟ Μωλος                             2
2. Αναγεννηση Λαμιας              2
3. Εκπαιδευτηρια Μπουκαλη    2
4. ΑΣ Μουτα                             2
5. Κενταυρος Λιβαδειας           1
6. Προοδευτικη Λαρυμνας       1
7. Κυνος Λιβανατων                 1
8. Οπουντιος Μαρτινου            1

Β' ΕΣΚΑΣΕ 2ος Ομιλος 
2 Αγωνιστικη 
ΑΟ Μωλος - ΑΣ Μουτα
Αναγεννηση Λαμιας - Προοδευτικη Λαρυμνας
Κυνος Λιβανατων - Κενταυρος Λιβαδειας
Εκπαιδευτηρια Μπουκαλη - Οπουντιος Μαρτινου









15 Οκτωβρίου 2017

Μεγαλη Νικη ο ΑΟ Θηβα 4-2 στο Μαρτινο Ηττα του Αμβρυσσεα απο τον Ρηγα Φεραιο 1-2

Πρωτη Μεγαλη Νικη για την ομαδα της Θηβας στο Πρωταθλημα Γ' Εθνικης 
Νικησε εκτος εδρας τον Οπουντιο Μαρτινου 4-2  και πηρε βαθιες ανασες για τη συνεχεια του Πρωταθληματος 
την Ερχομενη Τεταρτη 18 Οκτωβριου η ομαδα του Θεοδωρου Παχατουριδη δινει 
ακομα ενα σημαντικο παιχνιδι στο Δημοτικο Σταδιο Θηβας 16.00 μ.μ με την Νικη Βολου

η ομαδα της θηβας ειχε την ευκαιρια να προηγηθει στο Πρωτο λεπτο    0-1
με κεφαλια του Βεζυρτzογλου απο σεντρα ακριβειας του Καραλη 
Στο 4' η ομαδα του Οπουντιου Μαρτινου εφερε το παιχνιδι στα ισα 1-1 
με σουτ του Νικολοπουλου
τα ηνια αναλαμβανει ενας Μεγαλος ηγετης ΜVP της Συναντησης ο Βραζιλιανος Τονι Σιλβα
με αριστοτεχνικο φαουλ βαζει την ομαδα του και παλι μπροστα 1-2 στο 29' 
Στο 32'  πετυχαινει τριτο Γκολ για την ομαδα της Θηβας 1-3 με τον Ζυγογιαννη που λιγα λεπτα πριν ειχε τρανταξει τα Δοκαρια του Μπασινα 
Λιγα λεπτα πριν ληξει το ημιχρονο ο Οπουντιος Μαρτινου μειωνει σε 2-3 με τον Πρεντη 
Στο Δευτερο ημιχρονο ο Θεοδωρος Παχατουριδης στηνει την ομαδα πολυ ωραια 
κρατα τους Γηπεδουχους μακρια απο την εστια του Μονου 
και στο 59' ο ΜVP της Συναντησης Τονι Σιλβα βγαζει πολυ εξυπνη πασα στον Τοπι
που διαμορφωνι το Τελικο   Οπουντιος Μαρτινου - ΑΟ Θηβα 2-4

Οπουντιος Μαρτινου [Ζαχαροπουλος Μακης ]
Μπασινας , Αγγελοπουλος [83' Σιδερης ]  Νικολοπουλος , Κακαβεσης , Ξεζωνοτος ,
Ντουνης [66' Μπραχο]  Τομορι [60' Χρυσαφοπουλος ] Νουλας , Κολλας , 
Τσοφλιος [83' Παπανικολαου ] Πρεντι 


ΑΟ Θηβα [ Παχατουριδης Θεοδωρος ]
Μονος , Πλατελλας , Καραλης [83' Γιαλος ] Ζυγογιαννης , Μπρεγκασι , Αργυριου ,
 Κοτωρος [ 62' Μαυροπουλος ] Καρλος , Τονι Σιλβα [ 86' Γεωργακης ] Τοπι ,
Βεζυρτζογλου [88' Βουρναζος ]

ο Αμβρυσσεας Διστομου αν και προηγηθηκε στα Ασπρα Σπιτια 1-0 
εχασε τελικα 1-2 απο τον Ρηγα Φεραιο
ο Κωστουλας στο 34' εβαλε μπροστα στο σκορ τον Αμβρυσσεα 1-0 
Στο 65' ο Τσελεπης ισοφαρισε σε 1-1 
και στο 79' ο Τζενκα εδωσε τη Μεγαλη Νικη στο Ρηγα Φεραιο 1-2 Τελικο

Γ' Εθνικη Κατηγορια  4ος Ομιλoς
Κυριακη 15 Οκτωβριου   Αποτελεσματα  3ης Αγωνιστικης
Οπουντιος Μαρτινου - ΑΟ Θηβα                         2-4  
Αμβρυσσσεας Διστομου - Ρηγας Φεραιος         1-2   
Αστερας Ιτεας - Ολυμπιακος Βολου                   0-0  
ΑΠΟΚ Βελουχι - Γ.Σ Αλμυρος Βολου                 1-2   
Βολος ΝΠΣ - ΑΟ Σελλανων Καρδιτσας             4-1
Νικη Βολου - Αχιλλεας Φαρσαλων                     4-1
Ρεπο ... 

Γ' Εθνικη Κατηγορια 4ος Ομιλος 
η Βαθμολογια σε 3 Αγωνες 
1. Βολος ΝΠΣ                       9   12-3 
2. Αλμυρος Βολου                6     6-2
3. Νικη Βολου                       6     6-3
4. Αμβρυσσεας Διστομου     6     5-3 
5.Ρηγας Φεραιος                   6     5-4
6. ΑΟ Θηβα                          4     6-5
7.Ολυμπιακος Βολου           4     2-2
8. ΑΠΟΚ Βελουχι                3     2-2
9. Αχιλλεας Φαρσαλων        3     3-6 
10. Οπουντιος Μαρτινου     3     4-9
11. ΑΟ Σελλανων                 1    1-7 
12. Αστερας Ιτεας                1    1-8
13. Διγενης Νεοχωριου        0    1-3

Γ' Εθνικη Κατηγορια 4ος Ομιλος 
4η Αγωνιστικη Τεταρτη 18 Οκτωβριου  16.00 μ.μ 
ΑΟ Θηβα - Νικη Βολου 
ΑΠΟΚ Βελουχι - Οπουντιος Μαρτινου 
Γ.Σ  Αλμυρος Βολου - Διγενης Νεοχωριου
ΑΟ Σελλανων - Αμβρυσσεας Διστομου
Αχιλλεας Φαρσαλων - Βολος ΝΠΣ
Ολυμπιακος Βολου - Ρηγας Φεραιος 

Ρεπο ... Αστερας Ιτεας


Αποτελεσματα και Βαθμολογιες στα Πρωταθληματα Ποδοσφαιρου της Βοιωτιας

Α' Κατηγορια Βοιωτιας  Σαββατο 14 Οκτωβριου 
Αποτελεσματα 4ης Αγωνιστικης 
Απολλων Ακραιφνιου - ΑΟ Υπατο.                                  1-3
ΑΕ Δηλεσιου - Ηρακλης Ασωπιας.                                  1-0
Παναλιαρτος - Παρνασσος Αραχωβας.                         0-2 
Αρματηλατης - Δαφνη Ερυθρων.                                    2-0 
ΑΟ Μαυρομματιου - Παμβαγιακος.                                1-3
Πανδαυλειακος - Κυπαρισσος Αντικυρας.                    0-0  
Κιθαιρωνας Καπαρελλιου - Ολυμπιαδα Οινοφυτων.  3-1
Ενωση Ασπρα Σπιτια Αντικυρα - ΠΑΟΚ Κοκκινου     2-1 

Α' Κατηγορια Βοιωτιας 
η Βαθμολογια σε 4 Αγωνες 
1. ΑΟ Υπατου                                         12       

2. Κιθαιρωνας Καπαρελλιου              12      
3. Απολλων Ακραιφνιου                       9

4. Ενωση Ασπρα Σπίτια Αντικυρα     8
5. Παρνασσος Αραχωβας                     7     
6. ΑΕ Δηλεσιου                                       7      
7. ΠΑΟΚ Κοκκινου                                6      
8. Ολυμπιάδα Οινοφυτων                    6      
9. Παναλιαρτος                                      6       
         
10. Παμβαγιακος                                   6   
11. ΑΟ Μαυρομματιου                          3       
12. Δαφνη Ερυθρων                              3      
13. Ηρακλής Ασωπιας                           3      

14. Αρματηλατης                                    3       
15. Κυπαρισσος Αντικυρας                  1      
16. Πανδαυλειακος                                1   

Α' Κατηγορια Βοιωτιας  5η Αγωνιστικη 
Σαββατο 21 Οκτωβριου
ΑΟ Υπατο - ΑΟ Μαυρομματιου
ΠΑΟΚ Κοκκινου - ΑΕ Δηλεσιου
Δαφνη Ερυθρων - Απολλων Ακραιφνιου
Αρματηλατης - Κιθαιρωνας Καπαρελλιου
Ολυμπιαδα Οινοφυτων - Πανδαυλειακος
Παρνασσος Αραχωβας - Ηρακλης Ασωπιας
Παμβαγιακος - Παναλιαρτος
Κυπαρισσος Αντικυρας - Ενωση Ασπρα Σπιτια Αντικυρα


Β' Κατηγορια Βοιωτιας  1ος Ομιλος 
Αποτελεσματα 3ης Αγωνιστικης
Ελικωνας Δομβραινας - ΑΟ Παυλο                    4-0
ΑΟ Ασκρης - ΑΟ Καστρο                                      0-1
ΑΟ Υψηλαντης - Ρηξη Λιβαδειας                        5-0
ΠΑΟΚ Κυριακιου - Πηγασος Αγιας Αννας        5-1
 Πανγεωργικος - Νικη Λαφυστιου                   Αναβληθηκε
Ρεπο ... ΑΕ Ορχομενου

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 1ος Ομιλος
η Βαθμολογια σε 3 Αγωνες

1. ΑΕ Ορχομενου                      6
2. ΠΑΟΚ Κυριακιου                6
3. Πανγεωργικος                     6*
4. ΑΟ Υψηλαντης                    6

5. ΑΟ Καστρο                           6
6. Πηγασος Αγιας Αννας        3
7. ΑΟ Παυλο                             3*
8. Ρηξη Λιβαδειας                   3
9. Ελικωνας Δομβραινας       3*
10. ΑΟ Ασκρης                         0
11. Νικη Λαφυστιου                0*


*** Πανγεωργικος κ Νικη Λαφυστιου εχουν ενα παιχνιδι λιγοτερο

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 1ος Ομιλος
4η Αγωνιστικη 
ΑΟ Υψηλαντης - ΠΑΟΚ Κυριακιου
Ρηξη Λιβαδειας - ΑΕ Ορχομενος
Νικη Λαφυστιου - ΑΟ Παυλο
Πηγασος Αγιας Αννας - ΑΟ Ασκρης
ΑΟ Καστρο - Ελικωνας Δομβραινας
Ρεπο ...Πανγεωργικος

Β' Κατηγορια Βοιωτιας  2ος Ομιλος 
Αποτελεσματα 3ης Αγωνιστικης
Επαμεινωνδας Λευκτρων - ΑΟ Θεσπιακος       0-1
Κεραυνος Αγιου Θωμα - Ελλοπιακος                 4-1
Δοξα Μουρικιου - Ιωνικος Αστερας Θηβας      0-1
Α.Σ Λεονταριου - Πελοπιδας Θηβας                  3-0
ΑΕΣ Ελεωνας - Α.Σ Χωστιων                               2-1
ΠΑΣ Οινοφυτα - ΑΟ Πλαταιες                            3-5 

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 2ος Ομιλος
η Βαθμολογια σε 3 Αγωνες
1. ΑΟ Θεσπιακος                           9
2. ΑΟ Πλαταιων                            7

3. Ελλοπιακος                                6
4. Επαμεινωνδας Λευκτρων       6

5. Κεραυνος Αγιου Θωμα            5
6. Α.Σ Λεονταριου                         5
7. ΑΕΣ Ελεωνα                              4
8. Πελοπιδας Θηβας                    3
9. Ιωνικος Αστερας Θηβας         3
10. Δοξα Μουρικιου                     1
11. ΠΑΣ Οινοφυτων                     1

12. Α.Σ Χωστιων                           0

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 2ος Ομιλος
4η Αγωνιστικη 
Α.Σ Χωστιων - Α.Σ Λεονταριου
Επαμεινωνδας Λευκτρων - Δοξα Μουρικιου
Πελλοπιδας Θηβας - Ελλοπιακος
ΑΟ Θεσπιακος - ΑΕΣ Ελεωνας
ΑΟ Πλαταιων - Κεραυνος Αγιου Θωμα
Ιωνικος Αστερας Θηβας - ΠΑΣ Οινοφυτα




Γ' Εθνικη 4ος Ομιλος Με τεσσερα παιχνιδια ολοκληρωνεται η 3η Αγωνιστικη

Γ' Εθνικη Κατηγορια  4ος Ομιλoς
Κυριακη 15 Οκτωβριου   Αποτελεσματα  3ης Αγωνιστικης
Οπουντιος Μαρτινου - ΑΟ Θηβα                         2-4  
Αμβρυσσσεας Διστομου - Ρηγας Φεραιος         1-2   
Αστερας Ιτεας - Ολυμπιακος Βολου                   0-0  
ΑΠΟΚ Βελουχι - Γ.Σ Αλμυρος Βολου                 1-2   
Βολος ΝΠΣ - ΑΟ Σελλανων Καρδιτσας             4-1
Νικη Βολου - Αχιλλεας Φαρσαλων                     4-1
Ρεπο ... Διγενης Νεοχωριου Τρικαλων

Γ' Εθνικη Κατηγορια 4ος Ομιλος 
η Βαθμολογια σε 3 Αγωνες 
1. Βολος ΝΠΣ                       9   12-3 
2. Αλμυρος Βολου                6     6-2
3. Νικη Βολου                       6     6-3
4. Αμβρυσσεας Διστομου     6     5-3 
5.Ρηγας Φεραιος                   6     5-4
6. ΑΟ Θηβα                          4     6-5
7.Ολυμπιακος Βολου           4     2-2
8. ΑΠΟΚ Βελουχι                3     2-2
9. Αχιλλεας Φαρσαλων        3     3-6 
10. Οπουντιος Μαρτινου     3     4-9
11. ΑΟ Σελλανων                 1    1-7 
12. Αστερας Ιτεας                1    1-8
13. Διγενης Νεοχωριου        0    1-3

Γ' Εθνικη Κατηγορια 4ος Ομιλος 
4η Αγωνιστικη Τεταρτη 18 Οκτωβριου  16.00 μ.μ 
ΑΟ Θηβα - Νικη Βολου 
ΑΠΟΚ Βελουχι - Οπουντιος Μαρτινου 
Γ.Σ  Αλμυρος Βολου - Διγενης Νεοχωριου
ΑΟ Σελλανων - Αμβρυσσεας Διστομου
Αχιλλεας Φαρσαλων - Βολος ΝΠΣ
Ολυμπιακος Βολου - Ρηγας Φεραιος 
Ρεπο ... Αστερας Ιτεας

οι Ομαδες της Βοιωτιας Παιζουν Ποδοσφαιρo και την Κυριακη 15 Οκτωβριου

Β' Κατηγορια Βοιωτιας  1ος Ομιλος 
Κυριακη 15 Οκτωβριου 
Γηπεδο Κυριακιου              16.00 μ.μ   ΠΑΟΚ Κυριακιου - Πηγασος Αγιας Αννας
Γηπεδο Αγιου Γεωργιου    16.00 μ.μ   Πανγεωργικος - Νικη Λαφυστιου 
Γηπεδο Ασκρης                   16.00 μ.μ   ΑΟ Ασκρης - ΑΟ Καστρο 
Γηπεδο Υψηλαντη              16.00 μ.μ   ΑΟ Υψηλαντης - Ρηξη Λιβαδειας
Ρεπο ... ΑΕ Ορχομενου

Σαββατο 14 Οκτωβριου.                           
Ελικωνας Δομβραινας - ΑΟ Παυλο      4-0 Τελικο

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 1ος Ομιλος
η Βαθμολογια σε 1 Αγωνα 

1. ΑΕ Ορχομενου                      6
2. Πανγεωργικος                     6
3. ΑΟ Υψηλαντης                     3
4. Πηγασος Αγιας Αννας        3
5. ΠΑΟΚ Κυριακιου                3
6. ΑΟ Καστρο                           3

7. ΑΟ Παυλο                             3
8. Ρηξη Λιβαδειας                   3
9. Ελικωνας Δομβραινας       3
10. ΑΟ Ασκρης                         0
11. Νικη Λαφυστιου                0


*** Ελικωνας Δομβραινας κ ΑΟ Παυλο εχουν ενα αγωνα περισσοτερο



Β' Κατηγορια Βοιωτιας  2ος Ομιλος 
Κυριακη 15 Οκτωβριου 
Γηπεδο Ελλοπιας         16.00 μ.μ   Επαμεινωνδας Λευκτρων - ΑΟ Θεσπιακος
Γηπεδο Αγιου Θωμα   16.00 μ.μ    Κεραυνος Αγιου Θωμα - Ελλοπιακος
Γηπεδο Μουρικιου      16.00 μ.μ    Δοξα Μουρικιου - Ιωνικος Αστερας Θηβας
Γηπεδο Θεσπιων          16.00 μ.μ   Α.Σ Λεονταριου - Πελοπιδας Θηβας 
Γηπεδο Ελεωνα            16.00 μ.μ   ΑΕΣ Ελεωνας - Α.Σ Χωστιων

Σαββατο 14 Οκτωβριου 

ΠΑΣ Οινοφυτα - ΑΟ Πλαταιες      3-5 Τελικο

Β' Κατηγορια Βοιωτιας 2ος Ομιλος
η Βαθμολογια σε 2 Αγωνες
1. ΑΟ Πλαταιων                              7

2. Ελλοπιακος                                 6
3. ΑΟ Θεσπιακος                           6
4. Επαμεινωνδας Λευκτρων       6

5. Πελοπιδας Θηβας                     3
6. Κεραυνος Αγιου Θωμα            2 

7. Α.Σ Λεονταριου                         2
8. Δοξα Μουρικιου                       1
9. ΠΑΣ Οινοφυτων                       1

10. ΑΕΣ Ελεωνα                            1
11. Α.Σ Χωστιων                            0
12. Ιωνικος Αστερας Θηβας       0


*** ΠΑΣ Οινοφυτα κ ΑΟ Πλαταιων εχουν ενα αγωνα περισσοτερο


Α' Κατηγορια Βοιωτιας  Σαββατο 14 Οκτωβριου 
Αποτελεσματα 4ης Αγωνιστικης 
Απολλων Ακραιφνιου - ΑΟ Υπατο.                                  1-3
ΑΕ Δηλεσιου - Ηρακλης Ασωπιας.                                  1-0
Παναλιαρτος - Παρνασσος Αραχωβας.                         0-2 
Αρματηλατης - Δαφνη Ερυθρων.                                    2-0 
ΑΟ Μαυρομματιου - Παμβαγιακος.                                1-3
Πανδαυλειακος - Κυπαρισσος Αντικυρας.                    0-0  
Κιθαιρωνας Καπαρελλιου - Ολυμπιαδα Οινοφυτων.  3-1
Ενωση Ασπρα Σπιτια Αντικυρα - ΠΑΟΚ Κοκκινου     2-1 

Α' Κατηγορια Βοιωτιας 
η Βαθμολογια σε 4 Αγωνες 
1. ΑΟ Υπατου                                         12       

2. Κιθαιρωνας Καπαρελλιου              12      
3. Απολλων Ακραιφνιου                       9

4. Ενωση Ασπρα Σπίτια Αντικυρα     8
5. Παρνασσος Αραχωβας                     7     
6. ΑΕ Δηλεσιου                                       7      
7. ΠΑΟΚ Κοκκινου                                6      
8. Ολυμπιάδα Οινοφυτων                    6      
9. Παναλιαρτος                                      6       
         
10. Παμβαγιακος                                   6   
11. ΑΟ Μαυρομματιου                          3       
12. Δαφνη Ερυθρων                              3      
13. Ηρακλής Ασωπιας                           3      

14. Αρματηλατης                                    3       
15. Κυπαρισσος Αντικυρας                  1      
16. Πανδαυλειακος                                1   

Α' Κατηγορια Βοιωτιας  5η Αγωνιστικη 
Σαββατο 21 Οκτωβριου
ΑΟ Υπατο - ΑΟ Μαυρομματιου
ΠΑΟΚ Κοκκινου - ΑΕ Δηλεσιου
Δαφνη Ερυθρων - Απολλων Ακραιφνιου
Αρματηλατης - Κιθαιρωνας Καπαρελλιου
Ολυμπιαδα Οινοφυτων - Πανδαυλειακος
Παρνασσος Αραχωβας - Ηρακλης Ασωπιας
Παμβαγιακος - Παναλιαρτος
Κυπαρισσος Αντικυρας - Ενωση Ασπρα Σπιτια Αντικυρα


Ολα Για τη Νικη λενε στον ΑΟ Θηβα Στο Ντερμπι με τη Νικη Βολου την Τεταρτη 18 Οκτωβριου

Μεγαλο παιχνιδι στο Δημοτικο Σταδιο Θηβας την Τεταρτη 18 Οκτωβριου  ο Αθλητικος Ομιλος Θηβας με την Μεγαλη Νικη στο Μαρτινο  υποδεχεται...